УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(третя сесія)

РІШЕННЯ

від 24 грудня 2020 року

№ 52-3/2020

Про внесення змін до рішення міської ради від 26.11.2020 № 8-1/2020 “Про утворення постійних комісій міської ради, затвердження їх складу та обрання голів комісій”

Розглянувши заяви депутатів міської ради, керуючись ст.ст. 26,47 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

вирішила:

  1. Внести зміни до рішення міської ради від 26.11.2020 № 8-1/2020 “Про утворення постійних комісій міської ради, затвердження їх складу та обрання голів комісій”, змінивши у рішеннях назву комісії з “Лічильна, мандатна, з питань депутатської етики” на “Лічильна, мандатна, з питань депутатської етики та засобів масової інформації”
  2. Вивести із складу постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою і екології депутата міської ради Гундяка Ярослава Володимировича.
  3. Вивести із складу постійної комісії міської ради з питань промисловості, підприємництва, інвестицій, містобудування та архітектури і постійної комісії міської ради з питань землекористування та земельних відносин депутата міської ради Зварича Ярослава Миколайовича.
  4. Вивести із складу постійної комісії міської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту, законності і правопорядку депутата міської ради Половка Василя Юрійовича.
  5. Ввести до складу постійної комісії міської ради лічильної, мандатної, з питань депутатської етики та засобів масової інформації депутата міської ради Бородача Тараса Володимировича.
  6. Ввести до складу постійної комісії міської ради з питань промисловості, підприємництва, інвестицій, містобудування та архітектури депутатів міської ради Цибулька Євгенія Олександровича, Нагорняка Богдана Ярославовича.
  7. Ввести до складу постійної комісії міської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту, законності і правопорядку депутата міської ради Левицького Андрія Михайловича.
  8. Ввести до складу постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету, майна та власності депутатів міської ради Будзака Василя Романовича, Юрчило Марію Іванівну, Мажака Романа Павловича.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.