УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(третя сесія)

РІШЕННЯ

від 24 грудня 2020 року

№ 56-3/2020

Про надання згоди відділу освіти Надвірнянської РДА на продовження дії договору оренди приміщення у дошкільному навчальному закладі “Вогник” із громадською організацією “Товариство Живої Етики”

Розглянувши заяву голови Ради товариства громадської організації “Товариство Живої Етики” Грішагіної Н.В., юридична адреса: вул.Сковороди, 7″а”, с.Стримба, Надвірнянського району, код ЄДРПОУ 25065868, щодо продовження дії договору оренди приміщення у дошкільному навчальному закладі “Вогник”, для забезпечення статутної діяльності громадської організації з ведення просвітницько-педагогічної роботи, враховуючи угоду про співпрацю між “Товариством Живої Етики” та ДНЗ “Вогник” про безоплатні навчально-просвітницькі заняття з педагогічним колективом, батьками дошкільнят та дошкільнятами ДНЗ “Вогник”, лист завідувача ДНЗ “Вогник” Аксьонової М.І., про надання згоди щодо користування приміщенням, оскільки воно не використовуються дошкільним навчальним закладом у навчально-виховному процесі, керуючись ст.26, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “Про оренду державного та комунального майна”, Законом України “Про дошкільну освіту”, міська рада

вирішила:

  1. Дати згоду відділу освіти Надвірнянської райдержадміністрації продовжити зі змінами та доповненнями дію договору оренди приміщення загальною площею 16 кв.м. у дошкільному навчальному закладі “Вогник” на вул.Костя Левицького, 3«а» у м.Надвірна із громадською організацією “Товариство Живої Етики” для забезпечення статутної діяльності громадської організації з ведення просвітницько-педагогічної роботи та проведення безоплатних навчально-просвітницьких занять з педагогічним колективом, батьками дошкільнят та дошкільнятами ДНЗ “Вогник”, на термін до 31.12.2021р.
  2. Погодити відділу освіти Надвірнянської райдержадміністрації встановити орендну плату за користування приміщенням в дошкільному навчальному закладі “Вогник”, що вказане в п.1 цього рішення, у розмірі 1 (одна) гривня в рік.
  3. Відділу освіти Надвірнянської райдержадміністрації укласти із громадською організацією “Товариство Живої Етики” додаткову угоду про продовження дії договору оренди приміщення в дошкільному навчальному закладі “Вогник”, на термін та умовах, що вказані в п.1-2 цього рішення.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань з питань планування, бюджету, майна і власності (голова комісії Новосельський Т.В.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.