УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(третя сесія)

РІШЕННЯ

від 24 грудня 2020 року

№ 57-3/2020

Про надання згоди відділу освіти Надвірнянської РДА на продовження зі змінами та доповненнями договорів оренди приміщень шкільних їдалень в ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, 2, 3 із ФОП Присяжнюк М.І., ФОП Йосипенко Г.М., ФОП Воробець М.В.

Розглянувши заяви ФОП Присяжнюк Мирослави Іванівни, жительки персональні дані; ФОП Йосипенко Ганни Михайлівни, жительки персональні дані; ФОП Воробець Марії Василівни, жительки персональні дані, щодо продовження договорів оренди шкільних їдалень в загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів №1, 2, 3, враховуючи погодження адміністрації шкіл та відділу освіти Надвірнянської РДА щодо продовження договорів оренди, беручи до уваги висновок постійної комісії міської ради з питань інвестиційної діяльності, соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та комунального майна, керуючись ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України “Про оренду державного та комунального майна”, міська рада

вирішила:

  1. Дати згоду відділу освіти Надвірнянської райдержадміністрації продовжити зі змінами та доповненнями договори оренди приміщень шкільних їдалень на термін до 30.06.2021 із:
    – ФОП Присяжнюк М.І. у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1;
    – ФОП Йосипенко Г.М. у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2;
    – ФОП Воробець М.В. у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3.
  2. Погодити відділу освіти Надвірнянської РДА встановити орендну плату за користування приміщеннями шкільних їдалень на попередніх умовах – 1 (одна) гривня в рік.
  3. Відділу освіти Надвірнянської райдержадміністрації укласти із ФОП Присяжнюк М.І., ФОП Йосипенко Г.М., ФОП Воробець М.В. додаткові угоди про продовження зі змінами та доповненнями дії договорів оренди приміщень шкільних їдалень, на термін та умовах, вказаних в п.1-2 цього рішення.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань з питань планування, бюджету, майна і власності (голова комісії Новосельський Т.В.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.