УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(третя сесія)

РІШЕННЯ

від 24 грудня 2020 року

№ 60-3/2020

Про затвердження детального плану території для будівництва індивідуального гаражу на вул.Володимира Великого, проїзд №8, гараж №7 в м.Надвірна Путренку А.І.

Розглянувши заяву Путренка Анатолія Івановича, жителя персональні дані щодо затвердження детального плану території для будівництва індивідуального гаражу на вул. Володимира Великого, проїзд №8, гараж №7, керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань промисловості, підприємництва, інвестицій, містобудування та архітектури, міська рада

вирішила:

  1. Затвердити детальний план території площею 0,0044 га для будівництва індивідуального гаражу на вул.Володимира Великого, проїзд №8, гараж №7 в м.Надвірна.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань промисловості, підприємництва, інвестицій, містобудування та архітектури (голова комісії Турів В.Ф.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.