УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(третя сесія)

РІШЕННЯ

від 24 грудня 2020 року

№ 77-3/2020

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) орієнтовною площею 0,5300 га на вул.Грушевського, 40 в м.Надвірна для обслуговування виробничо-технічних приміщень підприємства Надвірнянському районному споживчому товариству

Розглянувши клопотання в.о. голови правління Надвірнянського районного споживчого товариства О.Савуляк, юридична адреса: м.Надвірна, м-н Шевченка, 1 про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) орієнтовною площею 0,5300 га для обслуговування виробничо-технічних приміщень підприємства в м.Надвірна на вул.Грушевського, 40, керуючись ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.79-1,ст.ст.25,55,56 Закону України “Про землеустрій”, міська рада

вирішила:

  1. Надати Надвірнянському районному споживчому товариству дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) орієнтовною площею 0,5300 га в м.Надвірна на вул.Грушевського,40 для обслуговування виробничо-технічних приміщень підприємства (класифікація видів цільового призначення земель 11.02).
  2. Зобов’язати Надвірнянське районне споживче товариство оформити технічну документацію щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) згідно чинного законодавства.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування та земельних відносин (голова комісії Туєшин О.В.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.