УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(третя сесія)

РІШЕННЯ

від 24 грудня 2020 року

№ 78-3/2020

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0028 га на вул.Володимира Великого, б/н в м.Надвірна для будівництва індивідуального гаражу Кузьмуку О.К.

Розглянувши заяву Кузьмука Олександра Кириловича, жителя персональні дані про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0028 га на вул.Володимира Великого, б/н в м.Надвірна для будівництва індивідуального гаражу, інші представлені документи, керуючись статтями 12, 39, 186-1 Земельного кодексу України, ст. 35 Закону України “Про землеустрій”, статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

вирішила:

  1. Надати Кузьмуку Олександру Кириловичу дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0028 га для будівництва індивідуального гаражу (класифікація видів цільового призначення земель 02.05) на вул.Володимира Великого, б/н в м.Надвірна.
  2. Зобов’язати Кузьмука О.К. розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки згідно чинного законодавства.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування та земельних відносин (голова комісії Туєшин О.В.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.