УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(шоста сесія)

РІШЕННЯ

від 25 березня 2021 року

№ 188-6/2021

Про проведення конкурсу щодо визначення виконавців послуг з поводження з побутовими відходами на території Надвірнянської міської територіальної громади

Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Закону України «Про відходи», Постанови Кабінету Міністрів України від 10.12.2011 № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів», Постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 №1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів», Постанови Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 №318 «Про внесення змін до деяких Постанов Кабінету Міністрів України», з метою впорядкування та належної організації діяльності у сфері поводження з побутовими відходами на території Надвірнянської міської територіальної громади, враховуючи висновки постійної депутатської комісії Надвірнянської міської ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою і екології, міська рада

вирішила:

  1. виконавців послуг з поводження з побутовими відходами на території Надвірнянської міської територіальної громади, згідно з додатком 1.
  2. Затвердити склад конкурсної комісії щодо визначення виконавців послуг з поводження з побутовими відходами на території Надвірнянської міської територіальної громади, згідно з додатком 2.
  3. Затвердити конкурсну документацію щодо визначення виконавців послуг з поводження з побутовими відходами на території Надвірнянської міської територіальної громади, згідно з додатком 3.
  4. Провести конкурс щодо визначення виконавців послуг з поводження з побутовими відходами в с.Назавизів, с.Мирне, с.Гвізд, с.Млини, с.Молодків, с.Лісна Тарновиця, с.Парище, с.Лісна Велесниця, с.Верхній Майдан, с.Красна, с.Стримба, с.Лоєва – ЛОТ №1 та на території м.Надвірна – житлові будинки приватного сектору, бюджетні установи, заклади торгівлі, побутового обслуговування та інші установи – ЛОТ №2.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію Надвірнянської міської ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою і екології (голова комісії Мандзюк В.М.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.