УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(шоста сесія)

РІШЕННЯ

від 25 березня 2021 року

№ 209-6/2021

Про надання дозволу ВП “Івано-Франківська дистанція колії” Регіональної філії “Львівська залізниця” на демонтаж під’їзної колії №1 ТОВ “ЮГ АВТО 2008” протяжністю 281,5 погонних метрів в тому числі стрілочний перевід № 22а

Розглянувши клопотання начальника виробничого підрозділу “Івано-Франківської дистанції колії” регіональної філії “Львівська залізниця” ПАТ “Укрзалізниця” Кащук В.Д. про надання дозволу на демонтаж під’їзної колії, яка не використовуються за призначенням по станції Надвірна у зв’язку з відсутністю віткокористувача, не придатної для подальшої експлуатації в наслідок фізичного зносу (гнилість шпал, дефективність скріплень, знос металевих частин), керуючись ст.7 Закону України “Про залізничний транспорт” від 04.07.1996 року № 273/96-ВР та ст.40 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

вирішила:

  1. Надати дозвіл виробничому підрозділу “Івано-Франківської дистанції колії” регіональної філії “Львівська залізниця” ПАТ “Укрзалізниця” на демонтаж під’їзної колії, яка не використовуються за призначенням по станції Надвірна у зв’язку з відсутністю віткокористувача, не придатної для подальшої експлуатації в наслідок фізичного зносу (гнилість шпал, дефективність скріплень, знос металевих частин), а саме:
    – колії №1 ТОВ “ЮГ АВТО 2008” протяжністю 281,5 погонних метрів колії, в тому числі стрілочний перевід №22а.
  2. ВП “Івано-Франківська дистанція колії” Регіональної філії “Львівська залізниця” після проведення робіт з демонтажу під’їзної колії забезпечити благоустрій місця проведення робіт.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою і екології (голова комісії Мандзюк В.М.)

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.