УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(шоста сесія)

РІШЕННЯ

від 25 березня 2021 року

№ 216-6/2021

Про проєкт рішення “Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Надвірнянської міської територіальної громади на 2022 рік та Положення про туристичний збір у Надвірнянській міській територіальній громаді”

Відповідно до Податкового кодексу України № 2755-VI від 02.12.2010 із змінами та доповненнями, Закону України “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів” від 23.11.2018 № 2628-VIII, cт. 64 Бюджетного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування, бюджету, майна і власності керуючись п.24 ч.1 ст.26, ч.1 ст.59, ч.1 ст.69 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, міська рада

вирішила:

  1. Затвердити проєкт рішення “Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Надвірнянської міської територіальної громади на 2022 рік та Положення про туристичний збір у Надвірнянській міській територіальній громаді”, згідно додатку.
  2. Повідомлення про час і місце проведення громадських слухань з обговорення проєкту рішення “Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Надвірнянської міської територіальної громади на 2022 рік та Положення про туристичний збір у Надвірнянській міській територіальній громаді” розмістити на офіційному веб-сайті міської ради та в засобах масової інформації.
  3. Проєкт рішення “Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Надвірнянської міської територіальної громади на 2022 рік та Положення про туристичний збір у Надвірнянській міській територіальній громаді” розмістити на офіційному веб-сайті міської ради для громадського обговорення.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, бюджету, майна і власності (голова комісії Новосельський Т.В.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.