УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(шоста сесія)

РІШЕННЯ

від 25 березня 2021 року

№ 219-6/2021

Про затвердження Порядку відрахування до міського бюджету чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами Надвірнянської міської ради

Відповідно до статті 64 Бюджетного кодексу України, Податкового кодексу України, статей 63,78 Господарського кодексу України, керуючись п.п. 2 п. а) ст. 29 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

вирішила:

  1. Затвердити Порядок відрахувань до міського бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами Надвірнянської міської ради (далі Порядок), що додається.
  2. Надвірнянській державній податковій інспекції ГУ ДПС в Івано-Франківській області забезпечити здійснення контролю за повнотою і своєчасністю сплати частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами Надвірнянської міської ради, що приведені в додатку 1.
  3. Визнати таким, що втратило чинність рішення Надвірнянської міської ради від 27.06.2013 № 1359-33/2013 Про затвердження Порядку відрахування до міського бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами комунальної власності територіальної громади міста Надвірна.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, бюджету, майна і власності. (голова комісії Новосельський Т.В.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.