УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(шоста сесія)

РІШЕННЯ

від 25 березня 2021 року

№ 230-6/2021

Про затвердження Положення про нагородження стипендією імені Володимира Луціва та про призначення стипендії імені Володимира Луціва

Відповідно до ч.2 ст.43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Указу Президента України від 30.01.2010 №927/2010 “Про заходи щодо розвитку системи виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей і молоді”, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії міської ради з питань освіти, культури, туризму, молоді, фізичної культури та спорту, міська рада

вирішила:

  1. Затвердити Положення про нагородження стипендією імені Володимира Луціва, додається.
  2. Призначити з 01.01.2021 року щомісячні стипендії імені Володимира Луціва відповідно до Списку стипендіатів Надвірнянської територіальної громади, які отримуватимуть стипендію імені В.Луціва у 2021 році (додаток 1).
  3. Здійснювати виплату стипендій за рахунок коштів бюджету Надвірнянської міської територіальної громади, передбачених у видатках на освіту та культуру.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань освіти, культури, туризму, молоді, фізичної культури та спорту (голова комісії Микитин А.В.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.