УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(шоста сесія)

РІШЕННЯ

від 25 березня 2021 року

№ 246-6/2021

Про передачу приміщень в оперативне управління комунальному підприємству «Надвірнянський некомерційний центр первинної допомоги»

Розглянувши лист в.о. директора КП «Надвірнянський некомерційний центр первинної допомоги» Сем’янів Е.І. щодо передачі в оперативне управління приміщень з метою забезпечення роботи комунального підприємства «Надвірнянський некомерційний центр первинної допомоги» Надвірнянської міської ради, враховуючи висновок постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету, майна і власності, керуючись Бюджетним кодексом України, Господарським кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

вирішила:

  1. Передати комунальному підприємству «Надвірнянський некомерційний центр первинної допомоги» Надвірнянської міської ради (код ЄДРПОУ 42376774) в оперативне управління наступні приміщення:
    1.1. Приміщення Гвіздського ФАПу (вул. Синяка, 110, с. Гвізд).
    1.2. Приміщення Стримбівського ФАПу (вул. Соборна, 17, с. Стримба).
  2. Затвердити склад комісії з приймання–передачі комунального майна в оперативне управління, згідно Додатку 1.
  3. Вищезазначеній комісії здійснити приймання–передачу в оперативне управління комунального майна, відповідно до норм чинного законодавства.
  4. Комунальному підприємству «Надвірнянський некомерційний центр первинної допомоги» поставити на баланс майно що зазначене в пункті 1 даного рішення.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, майна і власності (голова комісії Новосельський Т.В.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.