УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(шоста сесія)

РІШЕННЯ

від 25 березня 2021 року

№ 249-6/2021

Про внесення змін та доповнень до статутів КП “Надвірнакомунсервіс”, КП “Надвірнянський Житловик”, КП “Надвірнаводоканал” та затвердження статутів у новій редакції

З метою впорядкування діяльності, посилення ефективності та удосконалення роботи комунальних підприємств, які знаходяться у комунальній власності Надвірнянської міської ради Івано-Франківської області згідно рішення №49-3/2020 від 24 грудня 2020 року “Про створення управління житлово-комунального господарства та інфраструктури Надвірнянської міської ради, затвердження Положення про управління житлово-комунального господарства та інфраструктури та вжиття заходів щодо його державної реєстрації”, беручи до уваги висновки постійної депутатської комісії з питань планування, бюджету, майна і власності, керуючись ст.25, 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

вирішила:

  1. Внести зміни та доповнення до Статуту комунального підприємства “Надвірнакомунсервіс” та затвердити у новій редакції статут КП “Надвірнакомунсервіс” (додається).
  2. Внести зміни та доповнення до Статуту комунального підприємства “Надвірнянський Житловик” та затвердити у новій редакції статут КП “Надвірнянський Житловик” (додається).
  3. Внести зміни та доповнення до Статуту комунального підприємства “Надвірнаводоканал” та затвердити у новій редакції статут КП “Надвірнаводоканал” (додається).
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування, бюджету, майна і власності (голова комісії Новосельський Т.В.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.