УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(шоста сесія)

РІШЕННЯ

від 25 березня 2021 року

№ 264-6/2021

Про затвердження детального плану території для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу на вул. В.Великого, проїзд №3, гараж №90 в м. Надвірна та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Крицькому В.М.

Розглянувши заяву Крицького Василя Михайловича, жителя персональні дані, щодо затвердження детального плану території для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу на вул. В.Великого, проїзд №3, гараж №90 та надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в м. Надвірна, керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.12, 20, 118, 121, 186-1, 198 Земельного кодексу України, наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 №290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», враховуючи висновки постійних комісій міської ради з питань промисловості, підприємництва, інвестицій, містобудування та архітектури та з питань землекористування та земельних відносин, міська рада

вирішила:

  1. Затвердити детальний план території площею 0,0027 га для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу на вул. В.Великого, проїзд №3, гараж №90 в м. Надвірна.
  2. Надати дозвіл Крицькому Василю Михайловичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,0027 га для будівництва та обслуговування індивідуального гаражу на вул. В.Великого, проїзд №3, гараж №90 в м. Надвірна.
  3. Зобов’язати Крицького В.М. розробити проект землеустрою у відповідності до чинного законодавства.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань промисловості, підприємництва, інвестицій, містобудування та архітектури (голова комісії Турів В.Ф.) та з питань землекористування та земельних відносин (голова комісії Туєшин О.В.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.