УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(шоста сесія)

РІШЕННЯ

від 25 березня 2021 року

№ 265-6/2021

Про визнання таким що втратило чинність рішення виконкому Надвірнянської міської ради від 26.10.1977 №247 “Про виділення земельних ділянок під спорудження автогаражів для зберігання легких автомобілів, що маються в особистому користуванні громадян”

Розглянувши заяву Лесика Тараса Андрійовича, жителя персональні дані щодо визнання таким, що втратило чинність рішення виконкому Надвірнянської міської ради від 26.10.1977 №247 “Про виділення земельних ділянок під спорудження автогаражів для зберігання легких автомобілів, що маються в особистому користуванні громадян”, керуючись ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

вирішила:

  1. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконкому Надвірнянської міської ради від 26.10.1977 №247 “Про виділення земельних ділянок під спорудження автогаражів для зберігання легких автомобілів, що маються в особистому користуванні громадян” відповідно до поданої заяви.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань промисловості, підприємництва, інвестицій, містобудування та архітектури (голова комісії Турів В.Ф.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.