УКРАЇНА
НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

восьмого скликання
(шоста сесія)

РІШЕННЯ

від 25 березня 2021 року

№ 283-6/2021

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1142 га цільове призначення якої змінюється для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах населеного пункту с. Стримба в ур. “Стави” Серотюк О.Д.

Розглянувши заяву Серотюк Орини Дмитрівни, жительки персональні дані, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1142 га цільове призначення якої змінюється для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах населеного пункту с.Стримба в ур. “Стави” проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється, висновок головного архітектора, висновок експерта про розгляд документації із землеустрою №5114/82-21 від 26.02.2021 та керуючись п.34 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.20 Земельного кодексу України, міська рада

вирішила:

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності, цільове призначення якої змінюється для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,1142 га в межах населеного пункту с. Стримба в ур. “Стави”.
  2. Змінити Серотюк Орині Дмитрівні цільове призначення земельної ділянки (кадастровий номер 2624086501:01:002:0042), площею 0,1142 га з ведення особистого селянського господарства на будівництво і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах населеного пункту с. Стримба в ур. “Стави”, яка перебуває у власності.
  3. Зобов’язати Серотюк О.Д. виконувати обов’язки власника відповідно до вимог ст.91 Земельного кодексу України.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань землекористування та земельних відносин (голова комісії Туєшин О.В.).

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.