НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 03 лютого 2022 року

№ 7

Про доцільність позбавлення батьківських прав персональні дані  

Відповідно до  ст. ст. 19, 150, 164, 180, 181  Сімейного  кодексу   України, ст. 34 Закону України “Про місцеве самоврядування  в Україні” постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 “Питання діяльності органів опіки та  піклування, пов’язаної із захистом прав дитини”, рішення виконавчого комітету Надвірнянської міської ради від 13.04.2021 №37 “Про комісію з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Надвірнянської міської ради”, з метою захисту прав та законних інтересів малолітніх дітей, виконавчий комітет міської ради

в и р і ш и в:

  1. Затвердити висновок комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Надвірнянської міської ради про доцільність позбавлення батьківських прав персональні дані щодо малолітніх дітей:

           – персональні дані року народження;

          – персональні дані року народження.

       2.Службі у справах дітей, як представнику органу опіки та піклування Надвірнянської  міської ради підготувати та подати  позов до суду.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Гундяка Я.В. та начальника служби у справах дітей Надвірнянської міської ради Писклинець Т.В.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.