НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 04 листопада 2021 року

№ 112

Про згоду на вчинення правочину  щодо житла Мельник Надії Миколаївні

Відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,   ст.177 Сімейного кодексу України, п.3 ст.17 Закону України “Про охорону дитинства”, ст. 12 Закону України “Про основи соціального захисту бездомних громадян та безпритульних дітей”, п. 67 постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 “Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини”, рішення виконавчого комітету Надвірнянської міської ради від 13.04.2021 №37 “Про комісію з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Надвірнянської міської ради”, враховуючи  рекомендації комісії з питань захисту прав дитини від 26.10.2021 №4, з метою захисту прав та законних інтересів дітей, виконавчий комітет міської ради

в и р і ш и в:     

  1. Надати згоду на укладення договору-дарування ½ житлового будинку,  загальною площею 288,8 кв.м. в персональні дані,  що  належить на праві власності Мельник Надії Миколаївні, персональні дані на користь Кофлюк Таміли Миронівни, персональні дані,  де право проживання та користування мають  її малолітні  діти: персональні дані.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Гундяка Я.В. та начальника Служби у справах дітей Надвірнянської міської ради Писклинець Т.В.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.