НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 09 червня 2022 року

№ 43

Про згоду на вчинення правочину щодо житла ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ
Відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,  ст. 177 Сімейного кодексу України, п.3 ст.17 Закону України “Про охорону дитинства”, ст. 12 Закону України “Про основи соціального захисту бездомних громадян та безпритульних дітей”, п. 67 постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 “Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини”, рішення  виконавчого комітету Надвірнянської міської ради від 13.04.2021 №37 “Про комісію з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Надвірнянської міської ради”, враховуючи  рекомендації комісії з питань захисту прав дитини 03.06.2022 № 4, з метою захисту прав та законних інтересів дітей, виконавчий комітет міської ради

в и р і ш и в :

  1. Надати  згоду на укладення договору купівлі – продажу квартири за адресою: ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ, що належить на праві власності ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ,  де право проживання та користування має малолітня дитина – ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ.
  2. Надати згоду на зняття з реєстрації малолітньої дитини – ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ за адресою: ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ, з подальшою реєстрацією за адресою ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ.
  3. Зобов’язати ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ інформувати Службу у справах дітей Надвірнянської міської ради про зазначені правочини у місячний термін після їх укладення.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Гундяка Я.В. та начальника Служби у справах дітей Надвірнянської міської ради Писклинець Т.В.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.