НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 11 червня 2021 року

№ 61

Про перегляд облікових справ громадян, які перебувають на квартирному обліку в міській раді

Розглянувши заяви громадян, які перебувають на квартирному обліку в міській раді про внесення змін в облікові справи, вивчивши матеріали, які знаходяться в облікових справах по квартобліку та необхідні документи до них, виконавчий комітет міської ради відзначає:

 • Федорів Леся Іванівна (облікова справа №795) на квартирному обліку перебуває з 25.07.1995 в списках загальної черговості та у списках першочергового забезпечення житлом на підставі п.п.13 п.44 «Правил квартирного обліку…» з сім’єю у складі двох осіб. Проживає в однокімнатній квартирі на вул.персональні дані. Згідно документів, на основі яких було прийнято рішення виконавчого комітету №67 від 14.05.2014 “Про переоформлення особового рахунку на квартиру №персональні дані по вул.персональні дані на персональні дані.” Федорів Леся Іванівна померла 29.03.2014 (свідоцтво про смерть І-НМ 187518 від 29.03.2014), особовий рахунок переоформлено на її дочку персональні дані, яка не потребує поліпшення житлових умов. персональні дані з 2014 року не зверталася до Надвірнянської міської ради щодо внесення змін в облікову справу у зв’язку зі змінами у складі її сім’ї.
 • Рябошапка Сергій Петрович (облікова справа №563), на квартирному обліку перебуває з 27.04.1988, в списках загальної черговості та у списках першочергового забезпечення житлом на підставі п.п.13 п.44 «Правил квартирного обліку…» з сім’єю у складі п’ятьох осіб. Син персональні дані змінив прізвище на персональні дані.
 • Годзюр Василь Михайлович (облікова справа №582) на квартирному обліку перебуває з 23.11.1988 в списках загальної черговості та у списках першочергового забезпечення житлом на підставі п.п.3 п.44 «Правил квартирного обліку…» з сім’єю у складі п’ятьох осіб. Проживає в однокімнатній квартирі на вул.персональні дані. Згідно поданої заяви у складі сім’ї Годзюра В.М. відбулися зміни: дружина персональні дані померла в квітні 2021 року, дочка персональні дані вибула на інше місце проживання.  На даний час склад сім’ї три особи.
 • Лесюк Василь Йосипович (облікова справа №702), на квартирному обліку перебуває з 26.02.1992, в списках загальної черговості та у списках першочергового забезпечення житлом на підставі п.п.11 п.44 «Правил квартирного обліку…» з сім’єю у складі п’ятьох осіб. Згідно поданої заяви від 08.06.2021 Лесюк В.Й. просить зняти його з квартирного обліку за місцем проживання за власним бажанням.
 • Костюк Ганна Михайлівна (облікова справа №232) на квартирному обліку перебуває з 14.04.1982 в списках загальної черговості на підставі п.п.1 п.13 «Правил квартирного обліку…» з сім’єю у складі трьох осіб. Проживає в однокімнатній квартирі на вулперсональні дані. Згідно поданої заяви у складі сім’ї Костюк Ганни Михайлівни. відбулися зміни: чоловік персональні дані помер, син персональні дані змінив прізвище на персональні дані. На даний час склад сім’ї дві особи різної статі, які проживають в одній кімнаті.
 • Ільків Володимир Степанович (облікова справа №599), на квартирному обліку перебуває з 23.03.1989 зі складом сім’ї 5 особи, в списках загальної черговості у зв’язку з відсутністю мінімального розміру житлової площі та списках першочергового забезпечення житлом згідно п.44 пп.5 “Правил обліку громадян….”. Згідно поданої заяви у складі сім’ї Ільківа В.С. відбулися зміни у зв’язку з вибуттям на інше місце проживання членів сім’ї, Сім’я проживає в м.Надвірна, вул.персональні дані, квартира однокімнатна. На даний час склад сім’ї три особи.
 • Михайлюк Світлана Василівни (облікова справа №604), на квартирному обліку перебуває з 26.04.1989 зі складом сім’ї 4 особи, в списках загальної черговості у зв’язку з відсутністю мінімального розміру житлової площі та списках першочергового забезпечення житлом згідно п.44 пп.11 “Правил обліку громадян….”. Згідно поданої заяви у складі сім’ї Михайлюк С.В. відбулися зміни у зв’язку з вибуттям на інше місце проживання дочки персональні дані, зміна прізвища дочки персональні дані на персональні дані та народженням двох онуків: персональні дані та персональні дані. На даний час склад сім’ї п’ять осіб.
 • Андрейчук Ярослава Іванівна (облікова справа №178) на квартирному обліку перебуває з 08.04.1981 в списках загальної черговості на підставі п.п.1 п.13 «Правил квартирного обліку…» з сім’єю у складі трьох осіб. Проживає в однокімнатній квартирі на вулперсональні дані, житлова площа 15,3 кв.м. Згідно поданої заяви у складі сім’ї Андрейчук Я.І. відбулися зміни: чоловік персональні дані помер. На даний час склад сім’ї дві особи.
 • Рудейчук Наталія Володимирівна (облікова справа №602) на квартирному обліку перебуває з 26.04.1989 в списках загальної черговості на підставі п.п.1 п.13 «Правил квартирного обліку…» з сім’єю у складі чотирьох осіб. Проживає в однокімнатній квартирі на вул.персональні дані, житлова площа 13,8 кв.м. Згідно поданої заяви у складі сім’ї Рудейчук Н.В. відбулися зміни: дочка персональні дані вибула.  На даний час склад сім’ї три особи.
 • Вінтонів Ганна Миколаївна (облікова справа №793) на квартирному обліку перебуває з 27.06.1995 в списках загальної черговості на підставі п.п.1 п.13 «Правил квартирного обліку…» та у списках першочергового забезпечення житлом на підставі п.п.3 п.44 «Правил квартирного обліку…» з сім’єю у складі трьох осіб. Сім’я проживає в двокімнатній квартирі на вул.персональні дані, житлова площа 28.81 кв.м. Згідно представлених документів Вінтонів Ганна Миколаївна померла та дочкаперсональні дані вибула. На даний час склад сім’ї дві особи, які не потребують поліпшення житлових умов.
 • Дем’янчук Надія Іванівна (облікова справа №427) на квартирному обліку перебуває з 27.11.1985 в списках загальної черговості на підставі п.п.1 п.13 «Правил квартирного обліку…» та у списках першочергового забезпечення житлом на підставі п.п.13 п.44 «Правил квартирного обліку…» з сім’єю у складі чотири особи. Згідно представлених документів Дем’янчук Надія Іванівна проживає з чоловіком персональні дані проживає в однокімнатній власній квартирі на вул.персональні дані, житлова площа 24 кв.м. На даний час склад сім’ї дві особи, які не потребують поліпшення житлових умов.

Виходячи з вищенаведеного, виконком міської ради

                        в и р і ш и в :

1. Зняти з квартирного обліку за місцем проживання (списки загальної черговості) Федорів Лесю Федорівну (облікова справа №795) та виключити із списків першочергового забезпечення житлом у зв’язку зі смертю особи, яка перебувала на квартирному обліку.

2. Внести зміни в облікову справу №562 Рябошапка Сергія Петровича, змінивши прізвище сина персональні дані на персональні дані.

3. Внести зміни в облікову справу №582 Годзюра Василя Михайловича та рахувати його на квартирному обліку, в списках загальної черговості у зв’язку з проживанням в одній кімнаті осіб різної статі та першочергових списках згідно п.44 пп.3 “Правил обліку громадян…” зі складом сім’ї 3 особи:

персональні дані

4. Зняти з квартирного обліку за місцем проживання (списки загальної черговості) Лесюка Василя Йосиповича (облікова справа №702) та виключити із списків першочергового забезпечення житлом, у зв’язку поданою заявою з власним бажанням.

5. Внести зміни в облікову справу №232 Костюк Ганни Михайлівни та рахувати її на квартирному обліку, в списках загальної черговості у зв’язку з проживанням в одній кімнаті осіб різної статі згідно п.13 пп.7 “Правил обліку громадян…” зі складом сім’ї 2 особи:

персональні дані

6. Внести зміни в облікову справу № 599 Ільківа Володимира Степановича та рахувати його на квартирному обліку в списках загальної черговості у зв’язку з відсутністю  мінімального розміру житлової площі та списках першочергового забезпечення житлом згідно п.44 пп.5 “Правил обліку громадян….” зі складом сім’ї три особи:

   •  

персональні дані

7.  Внести зміни в облікову справу № 604 Михайлюк Світлани Василівни та рахувати її на квартирному обліку в списках загальної черговості у зв’язку з відсутністю  мінімального розміру житлової площі та списках першочергового забезпечення житлом згідно п.44 пп.11 “Правил обліку громадян….” зі складом сім’ї п’ять осіб:

    •  

персональні дані

8. Внести зміни в облікову справу №178 Андрейчук Ярослави Іванівни та рахувати її на квартирному обліку, в списках загальної черговості у зв’язку з відсутністю мінімального розміру житлової площі згідно п.13 пп.1 “Правил обліку громадян…” зі складом сім’ї 2 особи:

персональні дані

9. Внести зміни в облікову справу №602  Рудейчук Наталії Володимирівни та рахувати її на квартирному обліку, в списках загальної черговості у зв’язку з відсутністю мінімального розміру житлової площі згідно п.13 пп.1 “Правил обліку громадян…” зі складом сім’ї 3 особи:

персональні дані

10. Зняти з квартирного обліку за місцем проживання (списки загальної черговості та першочергового забезпечення житлом) Вінтонів Ганну Миколаївну (облікова справа №793) у зв’язку зі смертю особи, яка перебувала на квартирному обліку.

11. Зняти з квартирного обліку за місцем проживання (списки загальної черговості та першочергового забезпечення житлом) Дем’янчук Надію Іванівну (облікова справа №427) в зв’язку з забезпеченням середнім розміром житлової площі на кожного члена сім’ї та виключити із списків першочергового забезпечення житлом, відповідно до п.26 п.п.1. Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов…

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.