НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 11 червня 2021 року

№ 62

Про внесення змін до складу міської комісії з легалізації заробітної плати, зайнятості населення та сплати податків

Відповідно до частини 3 статті 34 Закону  України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частини 14 статті 6 Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України” від  06.12.2016 № 1774-VIII, на виконання розпорядження КМУ від 02.03.2010  № 359-р “Про затвердження плану заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення”, керуючись ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет  міської ради

вирішив:

1. Внести зміни до складу міської комісії з легалізації заробітної плати, зайнятості населення та сплати податків, затвердженої рішенням виконавчого комітету міської ради від 28.01.2021 №1 “Про затвердження Положення та складу міської комісії з легалізації заробітної плати, зайнятості населення та сплати податків” ввівши до складу комісії:

Кузюка Василя Юрійовича – провідного інженера з благоустрою відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони довкілля та співпраці з ОСББ управління житлово-комунального господарства та інфраструктури Надвірнянської міської ради.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань фінансово-економічного і соціального розвитку Писклинця І.Д.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.