НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 13 квітня 2021 року

№ 34

Про розгляд клопотання Західного територіального квартирно-експлуата-ційного управління МОУ щодо видачі службового ордера на квартиру по вул.персональні дані Заворотніковій О.М.
Розглянувши клопотання Західного територіального квартирно-експлуатаційного управління МОУ щодо видачі службового ордера на квартиру по вул.персональні дані Заворотніковій О.М., вивчивши матеріали, які знаходяться в обліковій справі №6/889 Надвірнянського РВК Заворотнікової О.В. та необхідні документи до неї, виконавчий комітет міської ради  відзначає:
  • Зворотнікова Ольга Мар’янівна (облікова справа №6/889 Надвірнянського РВК) проживає в трикімнатній квартирі на вул.персональні дані. На дану квартиру був виданий службовий ордер №14 від 18.05.2004 на підставі рішення виконавчого комітету №477 від 29.04.2004 на ім’я Заворотнікова Олексія Владиславовича. Шлюб між подружжям Заворотнікових розірвано та Заворотніков О.В. вибув в іншу місцевість. На квартирному обліку за місцем роботи Заворотнікова О.М. перебуває з 04.09.2019 в списках загальної черговості та списках першочергового забезпечення житом  зі складом сім’ї 4 особи.
Враховуючи протокол №23 від 09.02.2021 Комісії з контролю за забезпеченням військовослужбовців ЗСУ та членів їх сімей жилими приміщеннями, виконавчий комітет міської ради

вирішив:

        Видати службовий ордер Заворотніковій Ользі Мар’янівні на трикімнатну квартиру  №персональні дані на вул.персональні дані житловою площею 44,1 кв.м.  з складом сім’ї 4 особи : персональні дані

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.