НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 13 квітня 2021 року

№ 36

Про проведення у Надвірнянській міській територіальній громаді заходів з благоустрою територій до Великодніх свят, в рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

 Керуючись  ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010  № 777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою територій населених пунктів», враховуючи лист Міністерства розвитку, громад та територій України від 02.12.2020 № 1/9.4/12464-20 щодо проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та Дня довкілля у 2021 році, з метою  покращення рівня благоустрою, санітарного та технічного стану об’єктів в Надвірнянській міській територіальній громаді, виконавчий комітет міської ради

в и р і ш и в:

  1. Провести в Надвірнянській міській територіальній громаді протягом квітня 2021 року заходи з благоустрою територій до Великодніх свят в рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля», в ході яких організувати проведення благоустрою та санітарної очистки територій населених пунктів громади.
  2. Затвердити заходи з благоустрою територій до Великодніх свят в рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» (додаються).
  3. Керівникам установ, організацій, підприємств усіх форм власності,   головам об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, балансоутримувачам і власникам житлових будинків, нежитлових приміщень і тимчасових споруд організувати виконання робіт з благоустрою та санітарної очистки в межах прилеглих територій та з урахуванням пункту 2 даного рішення.
  4. При плануванні заходів з благоустрою, враховувати підпункт 6 пункт 10 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co V-2», зокрема, що на території України на період дії карантину забороняється проведення масових (культурних, у тому числі концертів, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних, тощо) заходів за участю більш як 20 осіб.
  5. Начальнику відділу технічного та інформаційного забезпечення (Костик В.Ю.) забезпечити висвітлення на офіційному веб-сайті Надвірнянської міської ради хід проведення весняної акції «За чисте довкілля» та стан благоустрою і впорядкування території Надвірнянської міської територіальної громади.
  6. Координацію роботи виконання рішення покласти на головного відповідального виконавця – управління житлово-комунального господарства та інфраструктури міської ради (Гуцько А.Д.).
  7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови   Йосипенка О.В.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.