НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 13 квітня 2021 року

№ 40

Про встановлення середньої ціни на ритуальні послуги для забезпечення безоплатного поховання учасників бойових дій і осіб з інвалідністю внаслідок війни

Відповідно до ст. 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про поховання та похоронну справу” на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 № 1445 “Про затвердження Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності і осіб з інвалідністю внаслідок війни” та розпорядження голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 01.07.2010 №387 “Про затвердження Порядку фінансування видатків з обласного бюджету на здійснення витрат, пов’язаних із похованням учасників бойових дій та інвалідів війни”, виконавчий комітет міської ради     

в и р і ш и в:

  1. Затвердити середню ціну ритуальних послуг для забезпечення безоплатного поховання учасників бойових дій і осіб з інвалідністю внаслідок війни, згідно додатку.
  2. Офісу соціальних послуг Надвірнянської міської ради (начальник Василенко В.В.) відшкодувати кошти виконавцю волевиявлення або особі, що зобов’язалася поховати померлу особу з інвалідністю внаслідок війни чи учасника бойових дій за послуги згідно документів, які підтверджують вартість послуг, що не перевищують середніх цін у районі, забезпечити контроль за цільовим використанням коштів, спрямованих для безоплатного поховання учасників бойових дій і осіб з інвалідністю внаслідок війни.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника Офісу соціальних послуг Надвірнянської міської ради Василенка В.В.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.