НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 13 квітня 2021 року

№ 43

Про місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Надвірнянської міської територіальної громади

З метою вдосконалення роботи місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Надвірнянської міської територіальної громади, на виконання вимог Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 409, керуючись частиною шостою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Надвірнянської міської ради

в и р і ш и в:

1. Затвердити:

1.1 Положення про місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Надвірнянської міської територіальної громади (додаток 1).

1.2 Посадовий склад місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Надвірнянської міської територіальної громади (додаток 2).

1.3. Функціональні обов’язки голови місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Надвірнянської міської територіальної громади (додаток 3).

2. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 28 січня 2021 року №7 “Про комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Надвірнянської міської територіальної громади”. 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань інфраструктури та житлово-комунального господарства Йосипенка О.В.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.