НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 13 квітня 2021 року

№ 44

Про затвердження Положення про ланку Надвірнянської міської територіальної громади територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту

З метою реалізації заходів цивільного захисту, визначення складу органів управління та сил цивільного захисту, планування їх діяльності щодо ефективного захисту населення і територій у разі загрози виникнення або при виникненні надзвичайних ситуацій, порядку виконання завдань з організації взаємодії між органами управління та силами цивільного захисту, відповідно до пунктів 3 та 4 статті 10 Кодексу цивільного захисту України, Положення про єдину державну систему цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 09 січня 2014 року №11, керуючись пунктом 3 частини першої статті 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в України», виконавчий комітет Надвірнянської міської ради

в и р і ш и в:

1. Затвердити Положення про ланку Надвірнянської міської територіальної громади територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, згідно додатоку.

2. Структурним підрозділам міської ради та підпорядкованим комунальним підприємствам (установам) забезпечити реалізацію Положення, затвердженого цим рішенням.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань інфраструктури та житлово-комунального господарства Олега Йосипенка.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.