НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 13 квітня 2021 року

№ 45

Про ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів в Надвірнянській міській територіальній громаді

Відповідно до статі 32 Закону України „Про місцеве самоврядування”, статті 66 Закону України „Про освіту”, постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684 „Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів” (зі змінами), з метою забезпечення своєчасного і в повному обсязі обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів в Надвірнянській міській територіальній громаді, виконавчий комітет Надвірнянської міської ради

в и р і ш и в:

  1. Затвердити розпорядження міського голови від 31.03.2021 №49 “Про ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів в Надвірнянській міській територіальній громаді”.
  2. Визначити управління освіти Надвірнянської міської ради відповідальним за створення та постійне оновлення реєстру даних про дітей шкільного віку та учнів в Надвірнянській міській територіальній громаді.
  3. Закріпити за закладами загальної середньої освіти Надвірнянської міської ради території  обслуговування, згідно з додатком.

      3.1 Зважаючи на розподіл території та для уникнення непорозумінь при наборі учнів 1-11 класів між закладами загальної середньої освіти Надвірнянської міської ради по місту Надвірна  надати переважне право побажанням батьків у формуванні класних колективів.

  1. Центру надання адміністративних послуг Надвірнянської міської ради надавати управлінню освіти:

      4.1 щорічно до 01 вересня для оновлення реєстру інформацію про дітей від народження до 18 років на кожен рік окремо;

     4.2 у разі прибуття дітей з іншої адміністративно-територіальної одиниці або вибуття з населених пунктів територіальної громади інформацію про них у терміни, визначені чинним законодавством України.

     5. КП «Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги» (в.о.директора Сем’янів Е.І) щорічно до 01 вересня надавати управлінню освіти Надвірнянської міської ради інформацію про дітей, яким до 01 вересня поточного року виповнюється 6-18 років, які не можуть навчатися за висновками лікарсько-консультаційної комісії.

     6. Службі у справах дітей Офісу соціальних послуг Надвірнянської міської ради (начальник служби Писклинець Т.В.), Надвірнянському відділу поліції Головного управління національної поліції в Івано-Франківській області (т.в.о.начальника Цідило Р.М.) забезпечити виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 №684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів» зі змінами.

     7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Гундяка Я.В. та начальника управління освіти Дзем’юк Т.М.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.