НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 13 квітня 2021 року

№ 54

Про продовження дозволів на встановлення зовнішньої реклами – сіті-лайтів в м.Надвірна ФОП Волошину С.Я.

Розглянувши заяву ФОП Волошина Сергія Ярославовича, жителя персональні дані, про продовження терміну дії дозволу на встановлення зовнішньої реклами –  сіті-лайтів в м.Надвірна, керуючись рішенням виконавчого комітету міської ради №115 від 24.07.2014 “Про затвердження Положення «Про порядок розміщення зовнішньої реклами на території м.Надвірна»”, зі змінами, внесеними рішенням виконавчого комітету №267 від 31.05.2016 “Про обстеження зовнішньої реклами в м.Надвірна” та законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про рекламу”, виконком міської ради

 в и р і ш и в:

  1. ФОП Волошину Сергію Ярославовичу продовжити термін дії дозволів на встановлення зовнішньої реклами – сіті-лайтів в місті Надвірна, згідно з додатком 1, терміном на п’ять років.
  2. Зобов’язати ФОП Волошина Сергія Ярославовича перенести зовнішню рекламу – сіті-лайти в місті Надвірна, згідно з додатком 2.
  3. ФОП Волошину С.Я. надати схему розташування зовнішньої реклами – сіті-лайтів, вказаних в п.2 даного рішення, на погодження виконавчим комітетом протягом  одного місяця.
  4. Зобов’язати ФОП Волошина С.Я. подати на переоформлення дозволи на розміщення зовнішньої реклами – сіті-лайтів і договори на користування місцями розміщення зовнішньої реклами. Розмір плати за тимчасове користування місцем для розміщення зовнішньої реклами встановити у відповідності до п.4.2 Положення “Про порядок розміщення зовнішньої реклами на території м.Надвірна”, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради №115 від 24.07.2014, зі змінами, внесеними рішенням виконавчого комітету №267 від 31.05.2016.
  5. Зобов’язати ФОП Волошина С.Я. забезпечити рекламні засоби маркуванням із зазначенням на каркасі рекламного засобу найменування розповсюджувача зовнішньої реклами, номера його телефону, дати видачі дозволу та строку його дії.
  6. Відповідальність за розміщення та експлуатацію рекламних засобів з дотриманням норм техніки безпеки, пожежної безпеки і санітарних норм покласти на розповсюджувача зовнішньої реклами.
  7. Попередити ФОП Волошина С.Я., про те, що у випадку недотримання вимог цього рішення та вимог Положення “Про порядок розміщення зовнішньої реклами на території м.Надвірна”, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради №115 від 24.07.2014, зі змінами, внесеними рішенням виконавчого комітету №267 від 31.05.2016, рекламоносії, вказані в п.1,2 даного рішення, будуть демонтовані.
  8. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника управління архітектури та містобудування Костирко О.Т.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.