НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 13 квітня 2021 року

№ 57

Про визнання таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 10.07.2012 №173 «Про визначення місць для розміщення матеріалів передвиборчої агітації»

Керуючись ч.7. ст.8 Закону України «Про рекламу» (забороняється розміщення реклами та/або рекламних засобів на підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні (у тому числі опорах) зовнішнього освітлення) та ст. 27 Закону України «Про рекламу» (особи, винні у порушенні законодавства про рекламу, несуть дисциплінарну, цивільно-правову, адміністративну та кримінальну відповідальність відповідно до закону), виконком міської ради

в и р і ш и в:

1. Визнати рішення виконавчого комітету від 10.07.2012 №173 «Про визначення місць для розміщення матеріалів передвиборчої агітації» таким, що втратило чинність.

2. Власникам рекламних засобів, які встановлені з порушенням вимог законодавства, демонтувати з подальшим переоформленням дозволу на розміщення рекламного засобу в місцях, що не суперечить вимогам законодавства, згідно додатку.

3. Попередити власників рекламних засобів про відповідальність за розміщення зовнішньої реклами з порушенням вимог Закону України «Про рекламу».

4. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника управління архітектури та містобудування Костирко О.Т.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.