НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 21 грудня 2021 року

№ 148

Про припинення функціонування прийомної сім’ї подружжя  персональні дані
Керуючись законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, “Про охорону дитинства”, постановами Кабінету Міністрів України від 26.04.2002 № 565 “Про затвердження Положення про прийомну сім’ю” та від 24.09.2008 №866 “Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини” зі змінами та доповненнями, беручи до уваги заяви подружжя   персональні дані і персональні дані від 24.11.2021 та  персональні дані, від 25.11.2021, виконавчий комітет міської ради

вирішив:

  1. Припинитифункціонування прийомної сім’ї подружжя персональні даніта проживання прийомної дитини персональні дані, особи з числа дітей-сиріт, у зв’язку з тим,  що  персональні данізакінчила навчальний заклад та працевлаштована згідно трудового договору.
  2. Припинити дію договору про влаштування дитини-сироти персональні дані на виховання та спільне проживання у прийомній сім’ї персональні дані  від  20.06.2018 № 18/2018.
  3. Управлінню соціального захисту населення Надвірнянської  районної державної адміністрації (начальник Гурмак І.М.) припинити виплати державної соціальної допомоги на дитину, грошового забезпечення прийомним батькам.
  4. Офісу соціальних послуг Надвірнянської міської ради (начальник Василенко В.В.) припинити здійснення соціального супроводження прийомної сім’ї.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Гундяка Я.В. та начальника Служби у справах дітей Надвірнянської міської ради Писклинець Т.В.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.