НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 21 грудня 2021 року

№ 151

Про забезпечення збереження житла та майна дитини-сироти персональні дані
Розглянувши розпорядження голови Надвірнянської районної державної адміністрації персональні дані, керуючись пунктом 57  Порядку провадження органів опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету міністрів України №866 від 24.09.2008 “Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини”, рішення  виконавчого комітету Надвірнянської міської ради від 13.04.2021 №37 “Про комісію з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Надвірнянської міської ради”, враховуючи  рекомендації комісії з питань захисту прав дитини від 30.11.2021 №5,   з метою захисту прав та законних інтересів дітей, виконавчий комітет міської ради

в и р і ш и в:

  1. Закріпити житло за дитиною-сиротоюперсональні дані, вперсональні дані.
  2. Призначити персональні дані, відповідальною за збереження житла та майна дитини – сироти персональні дані, в персональні дані.
  3. Заборонити Управлінню надання адміністративних послуг Надвірнянської міської ради (начальник Мацько М.Д.) здійснювати реєстрацію місця проживання в будинку по вул. персональні дані  будь-яких осіб та вчиняти інші правочини з даним будинком без письмового погодження персональні даніта органу опіки та піклування, до досягнення дитиною-сиротоюперсональні дані,  повноліття.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Гундяка  Я.В. та начальника служби у справах дітей Надвірнянської міської ради Писклинець Т.В.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.