НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 21 грудня 2021 року

№ 152

Про забезпечення збереження житла та майна дітей-сиріт: персональні дані
Розглянувши розпорядження голови Надвірнянської районної державної адміністраціїперсональні дані,  керуючись пунктом 57  Порядку провадження органів опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету міністрів України №866 від 24.09.2008 “Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини”, рішення виконавчого комітету Надвірнянської міської ради від 13.04.2021 №37 “Про комісію з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Надвірнянської міської ради”, враховуючи  рекомендації комісії з питань захисту прав дитини від 30.11.2021 №5, з метою захисту прав та законних інтересів дітей, виконавчий комітет міської ради

в и р і ш и в:

  1. Закріпити житло за дітьми-сиротами: персональні дані,  в персональні дані.
  2. Призначити персональні дані, відповідальною за збереження житла та майна дітей- сиріт: персональні дані в персональні дані.
  3. Заборонити Управлінню надання адміністративних послуг Надвірнянської міської ради (начальник Мацько М.Д.) здійснювати реєстрацію місця проживання в будинку по вул. персональні дані, будь-яких осіб та вчиняти інші правочини з даним будинком без письмового погодження персональні дані та органу опіки та піклування, до досягнення дітей-сиріт: персональні дані, повноліття.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Гундяка  Я.В. та начальника служби у справах дітей Надвірнянської міської ради Писклинець Т.В.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.