НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 21 грудня 2021 року

№ 154

Про погодження дозволу на право користування окремими елементами благоустрою на території Надвірнянської МТГ ФОП Богусевичу М.С.

Розглянувши заяву ФОП Богусевича Михайла Степановича, жителя вперсональні дані, про надання дозволу на право користування  окремими елементами благоустрою для виїзної торгівлі хлібобулочними виробами на території Надвірнянської міської територіальної громади, керуючись Положенням про плату за користування окремими елементами благоустрою Надвірнянської міської територіальної громади для розміщення дитячих, спортивних та інших видів атракціонів, луна-парків, цирків шапіто, тимчасової виїзної дрібнороздрібної торгівлі для здійснення підприємницької діяльності, затвердженим рішенням міської ради від 21.10.2021 №562-12/2021,  виконавчий комітет міської ради

в и р і ш и в:

  1. Надати дозвіл ФОП Богусевичу Михайлу Степановичу  на право користування  окремими елементами благоустрою площею 22 м.кв для виїзної торгівлі хлібобулочними виробами на території Надвірнянської міської територіальної громади, а саме: с.Гвізд, с.Молодків, с.Парище, с.Лоїва, с.Верхній Майдан, щотижня: понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця, субота, на термін з 01.01.2022 по 31.12.2022.
  2. Фізичній особі-підприємцю Богусевичу Михайлу Степановичу при організації торгівлі:

      2.1. Не допускати захаращування і обмеження видимості пішохідних доріжок, перешкоджання вільному руху пішоходів;

      2.2   Місце, де здійснюється торгівля, необхідно утримувати в належному санітарному стані, здійснювати прибирання після закінчення торгівлі.

  1. Зобов’язати ФОП Богусевича М.С. укласти договір на право тимчасового користування окремими конструктивними елементами благоустрою для виїзної торгівлі хлібобулочними виробами на період зазначений в п.1 рішення.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника управління економіки Новосельського Т.В.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.