НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 21 грудня 2021 року

№ 162

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами (рекламного банера) на фасаді будинку  №7-Г на вул.Грушевського в м.Надвірна ПП “Фармацевтична компанія «Здорова родина»”

Розглянувши заяву директора ПП “Фармацевтична компанія «Здорова родина»”  Михайлюка Миколи Ярославовича, юридична адреса вул.Галицька,130/8 м.Івано-Франківськ про надання дозволу на встановлення зовнішньої реклами на фасаді будинку №7-Г на вул.Грушевського в м.Надвірна, з погодженням власника  – рекламного банера розміром 2,0х2,0кв.м, керуючись Порядком розміщення зовнішньої реклами на території Надвірнянської міської територіальної громади, затвердженого рішенням Надвірнянської міської ради від 17.08.2021 №503-11/2021, Законами України “Про рекламу” і “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

в и р і ш и в:

  1. Надати дозвіл ПП “Фармацевтична компанія «Здорова родина»” на розміщення зовнішньої реклами на фасаді будинку №7-Г на вул.Грушевського в м.Надвірна – рекламного банера розміром 2,0х2,0 м згідно поданого ескізу, на термін п’ять років.
  2. Зобов¢язати ПП “Фармацевтична компанія «Здорова родина»” до початку проведення робіт з встановлення рекламного засобу одержати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами через центр надання адміністративних послуг, згідно затвердженого зразка.
  3. Відповідальність за розміщення та експлуатацію рекламних засобів з дотриманням норм техніки безпеки, пожежної безпеки і санітарних норм покласти на розповсюджувачів зовнішньої реклами.
  4. Попередити ПП “Фармацевтична компанія «Здорова родина»” про те, що у випадку недотримання вимог цього рішення та вимог Порядку розміщення зовнішньої реклами на території Надвірнянської міської територіальної громади, затвердженого рішенням Надвірнянської міської ради від 17.08.2021 №503-11/2021, рекламоносії, вказані в п.1 даного рішення будуть демонтовані.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника управління архітектури та містобудування міської ради Костирко О.Т.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.