НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 22 грудня 2020 року

№ 76

Про присвоєння адрес  житловим будинкам, що виділені в окремі домоволодіння на вулиці Шухевича (Семенчак Г.М., Іваночко Н.М.)

Розглянувши заяви Семенчак Галини Михайлівни та Іваночко Надії Михайлівни, жителів м.Надвірна, вулперсональні дані, щодо присвоєння адреси житловим будинкам, виділеним в окремі домоволодіння, технічні паспорти, Висновок щодо технічної можливості поділу об’єкта нерухомого майна №персональні дані (інженер з інвентаризації Климко В.М.) (реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна персональні дані), керуючись Положенням про порядок присвоєння (зміну) та реєстрації адрес об’єктам нерухомості міста Надвірна, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

в и р і ш и в :

  1. Залишити житловому будинку, виділеному в окреме домоволодіння (загальна площа будинку 61,4 кв.м., житлова площа 32,6 кв.м.), розташованому на земельній ділянці площею 0,0379 га (кадастровий номер персональні дані), що належить Семенчак Галині Михайлівні, адресу – «м.Надвірна, вулиця персональні дані».
  2. Присвоїти житловому будинку, виділеному в окреме домоволодіння (загальна площа 51,0 кв.м, житлова площа 27,0 кв.м), розташованому на земельній ділянці з кадастровим номером персональні дані), що належить Іваночко Надії Михайлівні, адресу – «м.Надвірна, вулперсональні дані».
  3. Зобов’язати Семенчак Г.М. і Іваночко Н.М. вивісити на фасадах будинків покажчик вулиці та номер затвердженого зразка протягом 3 місяців з моменту прийняття цього рішення.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу містобудування та архітектури Кантор С.Я.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.