НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 22 грудня 2020 року

№ 77

Про присвоєння адреси будівлі вольєру на вулиці Комарова   (Управління поліції охорони в Івано-Франківській обл.)

Розглянувши клопотання Управління поліції охорони в Івано-Франківській області, юридична адреса: м.Івано-Франківськ, вулперсональні дані, щодо присвоєння адреси будівлі вольєру, розташованому в м.Надвірна на вул.Комарова, технічний паспорт, витяг з Єдиного реєстру об’єктів державної власності щодо державного майна до листа ФДМУ №персональні дані (реєстраційний номер об’єкта персональні дані), керуючись Положенням про порядок присвоєння (зміну) та реєстрації адрес об’єктам нерухомості міста Надвірна, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

в и р і ш и в :

  1. Присвоїти будівлі вольєру (реєстраційний номер об’єкта персональні дані), загальною площею 91,9 кв.м, розташованому на земельній ділянці 0,0432 га (кадастровий номер персональні дані), що належить Управлінню поліції охорони в Івано-Франківській області, адресу – «м.Надвірна, вулиця персональні дані».
  2. Зобов’язати Управління поліції охорони в Івано-Франківській області вивісити на фасаді будинку покажчик вулиці та номер затвердженого зразка протягом 3 місяців з моменту прийняття цього рішення.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу містобудування та архітектури Кантор С.Я.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.