НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 22 грудня 2020 року

№ 68

Про надання дозволу Дисько С.А. на видачу дубліката втраченого свідоцтва про право власності на квартиру на персональні дані  у м.Надвірна

Розглянувши заяву Дисько Світлани Андріївни, жительки м.Надвірна, персональні дані щодо видачі дубліката втраченого свідоцтва на право власності на квартиру персональні дані у м.Надвірна, що належить Батіг Адаму Іллічу, Дисько Іванні Василівні, Дисько Світлані Адамівні, інші представлені документи, керуючись ст.31 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

в и р і ш и в:

  1. Втрачене свідоцтво про право власності на квартиру персональні дані у м.Надвірна, видане персональні дані, за яким власником квартири є Батіг Адам Ілліч, Дисько Іванна Василівна, Дисько Світлана Адамівна, вважати таким, що втратило чинність.
  2. Дисько Світлані Адамівні видати дублікат свідоцтва на право власності на квартиру персональні дані у м.Надвірна, взамін втраченого оригіналу, вказаного в п.1 даного рішення.
  3. Доручити ОКП “Івано-Франківське ОБТІ” здійснити необхідні підготовчі заходи для видачі дубліката свідоцтва про право власності.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.