НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 24 лютого 2021 року

№ 31

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами вивісок (“Поліклініка Медекс плюс”) на фасаді будинку №1 на майдані Шевченка ТОВ “МЕДЕКС ПЛЮС”

Розглянувши заяву ТОВ “МЕДЕКС ПЛЮС” (юридична адреса: м.Івано-Франківськ, вул.Військових Ветеранів,10)  про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами – вивісок “Медекс плюс” на фасаді будинку №1 на майдані Шевченка в м.Надвірна, керуючись рішенням виконавчого комітету міської ради №115 від 24.07.2014 “Про затвердження Положення “Про порядок розміщення зовнішньої реклами на території м.Надвірна”, зі змінами, внесеними рішенням виконавчого комітету №267 від 31.05.2016 “Про обстеження зовнішньої реклами в м.Надвірна” та Законами України “Про рекламу” і “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

в и р і ш и в:

1. Надати дозвіл ТОВ “МЕДЕКС ПЛЮС” на розміщення зовнішньої реклами – вивісок “Поліклініка Медекс плюс” розміром 5,15м х 0,66 м, 4,4мх3,6м та 5,25мх1,16м на фасаді  будинку №1 на майдані Шевченка в м.Надвірна, на термін п’ять років.

2. Відповідальність за розміщення та експлуатацію рекламних засобів з дотриманням техніки безпеки, пожежної безпеки і санітарних норм покласти на розповсюджувача зовнішньої реклами.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника управління архітектури та  містобудування Костирко О.Т.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.