НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 28 січня 2021 року

№ 15

Про присвоєння адреси новозбудованій мийці самообслуговування з магазином на вулиці Рамішвілі   (Закальницький М.І.)

Розглянувши заяву Закальницького Мирона Івановича, жителя персональні дані  Івано-Франківської обл., щодо присвоєння адреси новозбудованій мийці самообслуговування з магазином, технічний паспорт, витяг з Реєстру будівельної діяльності Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва  № персональні дані, Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно реєстраційний №персональні дані, керуючись Положенням про порядок присвоєння (зміну) та реєстрації адрес об’єктам нерухомості міста Надвірна, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

в и р і ш и в :

1. Присвоїти новозбудованій мийці самообслуговування з магазином (загальна площа 83,9 кв.м., корисна площа 74,8 кв.м.), розташованій на земельній ділянці 0,3000га (кадастровий номер персональні дані), що перебуває в суборенді Закальницького Мирона Івановича, адресу – «м.Надвірна, вулиця персональні дані».

2. Зобов’язати Закальницького М.І. вивісити на фасаді будинку покажчик вулиці та номер затвердженого зразка протягом 3 місяців з моменту прийняття цього рішення.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу містобудування та архітектури Кантор С.Я.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.