НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 31 серпня 2021 року

№ 103

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами (рекламний банер) на фасаді будинку  №21 на вул. Чорновола в м.Надвірна ФОП Стефуняк Л.Б.

Розглянувши заяву ФОП Стефуняк Лілії Богданівни, жительки с.Стримба персональні дані Надвірнянського району, Івано-Франківської області, про надання дозволу на встановлення зовнішньої реклами на фасаді будинку №21 на вул.Чорновола в м.Надвірна – рекламний банер розміром 4х2,5, керуючись Порядком розміщення зовнішньої реклами на території Надвірнянської міської територіальної громади», затвердженого рішенням сесії Надвірнянської міської ради від 17.08.2021 №503-11/2021  та Законами України “Про рекламу” і “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет міської ради

в и р і ш и в:

  1. Надати дозвіл ФОП Стефуняк Лілії Богданівні на розміщення зовнішньої реклами на фасаді будинку №21 на вул.Чорновола в м.Надвірна – рекламний банер розміром 4х2,5, терміном на п’ять років.
  2. Зобов¢язати ФОП Стефуняк Л.Б. до початку проведення робіт з встановлення рекламного засобу одержати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами, згідно затвердженого зразка.
  3. Відповідальність за розміщення та експлуатацію рекламних засобів з дотриманням норм техніки безпеки, пожежної безпеки і санітарних норм покласти на розповсюджувачів зовнішньої реклами.
  4. Попередити ФОП Стефуняк Л.Б. про те, що у випадку недотримання вимог цього рішення та вимог Порядку розміщення зовнішньої реклами на території Надвірнянської міської територіальної громади, затвердженого рішенням сесії Надвірнянської міської ради від 17.08.2021 №503-11/2021, рекламоносії, вказані в п.1 даного рішення будуть демонтовані.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника управління архітектури та містобудування міської ради Костирко О.Т.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.