НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від 31 серпня 2021 року

№ 92

Про оплату за навчання та встановлення контингенту учнів у мистецьких школах  Надвірнянської міської територіальної громади на 2021-2022 навчальний рік

Відповідно до Закону України «Про позашкільну освіту» від 22.06.2000 № 1841-ІІІ, постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.1997 № 260 «Про встановлення розміру плати за навчання у державних школах естетичного виховання дітей», постанови Кабінету Міністрів України від 06 липня 1992 року № 374 «Про плату за навчання у державних школах естетичного виховання дітей»,  виконавчий комітет міської ради

в и р і ш и в:

  1. Встановити на 2021-2022 навчальний рік розмір плати батьків за навчання учнів у мистецьких школах Надвірнянської міської ради в розмірі 300 грн.
  2. Звільнити від плати за навчання:

– дітей-інвалідів, дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування;

– дітей учасників бойових дій АТО-ООС (згідно посвідчення).

  1. Звільнити від плати за навчання на 50 відсотків:

– дітей із малозабезпечених багатодітних сімей (згідно довідок про доходи та про склад сім’ї);

– при наявності двох учнів з однієї сім’ї: один вносить плату за навчання повністю, а другий звільняється на 50 відсотків.

  1. Звільнити від плати за навчання на 50 відсотків до 10 % особливо обдарованих дітей – переможців та призерів Міжнародних, Всеукраїнських конкурсів, переможців обласних конкурсів та олімпіад згідно рішення педради навчального закладу.
  2. Звільнення дітей від оплати за навчання, зазначених в пунктах 2,3,4 рішення виконавчого комітету Надвірнянської міської ради, здійснюється в межах кошторисів фінансування шкіл, шляхом прийняття директорами шкіл відповідних наказів, погоджених управлінням культури і туризму Надвірнянської міської ради.
  3. Персональну відповідальність та контроль за своєчасним внесенням оплати за навчання дітей несуть директори мистецьких шкіл Надвірнянської міської ради.
  4. Оплата за навчання дітей у мистецьких школах Надвірнянської міської ради вноситься батьками до 15 числа поточного місяця.
  5. Встановити на 2021–2022 навчальний рік контингент учнів з Надвірнянської міської територіальної громади в:

             Надвірнянській  музичній школі                                         –  340 учнів;  

             Надвірнянській  художній школі                                        –  235 учнів;   

             Всього:                                                                                   –  575 учнів. 

  1. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання рішення виконкому покласти на головного відповідального виконавця – управління культури та туризму Надвірнянської міської ради (Зварчук О.М.).
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Гундяка Я.В.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.