НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06 липня 2021 року

№ 161-р

Про організацію та проведення Спартакіади Ліснотарновицького старостинського округу присвяченої 30-й річниці Дня Незалежності України.

Відповідно до Єдиного календарного плану спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів Надвірнянської міської територіальної громади на 2021 рік, Положення про проведення Спартакіади Ліснотарновицького старостинського округу присвяченої 30-й річниці Дня Незалежності України.:

  1. Відділу молоді та спорту Надвірнянської міської ради (головний спеціаліст Микитин В.В.) 12.07.2021 року організувати та провести Спартакіаду Ліснотарновицького старостинського округу присвячену 30-й річниці Дня Незалежності України.
  2. Затвердити кошторис на організацію та проведення Спартакіади Ліснотарновицького старостинського округу присвяченої 30-й річниці Дня Незалежності України.
  3. Відділу молоді та спорту Надвірнянської міської ради (головний спеціаліст Микитин В.В.) підготувати документи:
    – для виплати добових суддям Спартакіади Ліснотарновицького старостинського округу присвяченої 30-й річниці Дня Незалежності України. за кошти, які передбачені п. 2 «Проведення навчально-тренувальних зборів та змагань» розділу І Заходів Програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжної політики Надвірнянської міської територіальної громади (рішення Надвірнянської міської ради від 11.02.2021 № 110-5/2021зі змінами);
    – для придбання нагородної атрибутики (кубки, медалі, статуетки, грамоти) за кошти, які передбачені п.3 «придбання спортивного інвентарю» розділу І Заходів Програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжної політики Надвірнянської міської територіальної громади (рішення Надвірнянської міської ради від 11.02.2021р. №110-5/2021).
  4. Управлінню бухгалтерського обліку та звітності міської ради (начальник Збіглей О.П.) забезпечити перерахування коштів на проведення заходів, вказаних в п.1 даного розпорядження.
  5. Головному спеціалісту відділу молоді та спорту Надвірнянської міської ради (Микитину В.В.) забезпечити подання звітів про використання коштів до управління бухгалтерського обліку та звітності міської ради.
  6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Гундяка Я.В. та головного спеціаліста відділу молоді та спорту міської ради Микитина В.В.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.