НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06 серпня 2021 року

№ 198-р

Про участь збірної команди Надвірнянської міської територіальної громади у чемпіонаті області з дзюдо серед молоді до 23 років

Відповідно до Єдиного календарного плану спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів  Надвірнянської міської територіальної громади на 2021 рік, листа управління спорту  Івано-Франківської облдержадміністрації від 11.08.2021 №493/01-16:

  1. Відділу молоді та спорту Надвірнянської міської ради (начальник Завадський В.В.) 14-15 серпня 2021 року забезпечити участь збірної команди Надвірнянської міської територіальної громади у чемпіонаті області з дзюдо серед молоді до 23 років.
  2. Затвердити кошторис на участь збірної команди Надвірнянської міської територіальної громади у чемпіонаті області з дзюдо серед молоді до 23 років.
  3. Відділу молоді та спорту Надвірнянської міської ради (начальник Завадський В.В.) підготувати документи для виплати добових учасникам збірної команди Надвірнянської міської територіальної громади у змаганнях чемпіонату області з дзюдо серед молоді до 23 років за кошти, які передбачені п.2 «Проведення навчально-тренувальних зборів та змагань» розділу І Заходів Програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжної політики Надвірнянської міської територіальної громади (рішення Надвірнянської міської ради від 11.02.2021 № 110-5/2021зі змінами).
  4. Управлінню бухгалтерського обліку та звітності міської ради (начальник Збіглей О.П.) забезпечити перерахування коштів на проведення заходів, вказаних в п. 1 даного розпорядження.
  5. Начальнику відділу молоді та спорту Надвірнянської міської ради Завадському В.В. забезпечити подання звітів про використання коштів до управління бухгалтерського обліку та звітності міської ради.
  6. Контроль за виконанням розпорядження  покласти на заступника міського голови Гундяка Я.В. та начальника відділу молоді та спорту міської ради  Завадського В.В.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.