НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11 березня 2021 року

№ 30-р

Про затвердження плану заходів щодо створення належних умов для безпечного харчування в закладах освіти Надвірнянської міської територіальної громади на 2021 рік

На виконання доручення Прем’єр – міністра України за результатами селекторної наради з питань реформування системи шкільного харчування від 14.12.2020 №50773/0/1-20 та розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 27.01.2021 №13 «Про затвердження плану заходів щодо створення належних умов для безпечного харчування в закладах освіти області на 2021 рік», з метою належної організації харчування в закладах освіти територіальної громади:

  1. Затвердити План заходів щодо створення належних умов для безпечного харчування в закладах освіти Надвірнянської міської територіальної громади на 2021 рік, додається.
  2. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – управління освіти Надвірнянської міської ради (начальник Дзем’юк Т.М.).
  3. Співвиконавцям розпорядження:
    • Забезпечити виконання Плану заходів у межах повноважень.
    • Надавати головному відповідальному виконавцю інформацію про виконання Плану заходів щокварталу до 25 числа місяця, останнього у кварталі.
  4. Управлінню освіти Надвірнянської міської ради подавати керівництву облдержадміністрації щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом, узагальнену інформацію про стан виконання Плану заходів.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Гундяка Я.В.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.