НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11 березня 2021 року

№ 33-р

Про створення тимчасової комісії по виявленню фактів самовільно встановлених рекламних засобів

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про рекламу», Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 №2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» та на підставі п. 6.2.1б «Положення про порядок розміщення зовнішньої реклами у місті Надвірна», затвердженого рішенням виконавчого комітету Надвірнянської міської ради від 24.07.2014 № 115 :

 1. Створити тимчасову комісію по виявленню факту самовільного встановлення рекламних засобів на будівлі на вул. Мазепи, 3, м. Надвірна в наступному складі:
  Турів В.Ф. – голова постійної комісії міської ради з питань промисловості, підприємництва, інвестицій, містобудування та архітектури, голова комісії;
  Члени комісії:
  Дем’янчук Я.Б. – начальник юридичного відділу міської ради;
  Костирко О.Т. – начальник управління архітектури та містобудування;
  Іваніщак М.С. – головний спеціаліст архітектури та містобудування міської ради;
  Кузюк В.Ю. – провідний інженер з благоустрою відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони довкілля та співпраці з ОСББ Управління житлово-комунального господарства та інфраструктури.
 2. Комісії скласти акт огляду самовільно встановлених рекламних засобів на будівлі на вул. Мазепи, 3, м.Надвірна з фотофіксацією.
 3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на начальника управління архітектури та містобудування Костирко О.Т.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.