НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12 квітня 2021 року

№ 55-р

Про проведення ярмарки до Великодніх свят в місті Надвірна

Розглянувши клопотання директора ринку ПСК «Надвірнянський центральний ринок» Жерноклеєва С.С. щодо надання дозволу на проведення ярмарки до Великодніх свят на території перед адміністративним приміщенням Надвірнянського РайСТ та на території перед “Центральним універмагом”:

  1. Надати дозвіл на проведення ярмарки до Великодніх свят на території перед адміністративним приміщення Надвірнянського РайСТ та на території перед Центральним універмагом з 15.04.2021 до 30.04.2021, режим роботи з 08.00 год. до 17.00 години.
  2. Зобов’язати директора структурного підрозділу Надвірнянське РайСТ ПСК “Надвірнянський центральний ринок” Жерноклеєва С.С. забезпечити дотримання санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів у зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19.
  3. Відповідальність за організацію передвеликодної торгівлі, прибирання сміття, організацію та розміщення торгових рядів, зовнішній естетичний вигляд торгових рядів, покласти на директора структурного підрозділу Надвірнянське РайСТ ПСК “Надвірнянський центральний ринок” Жерноклеєва С.С.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на начальника відділу торгівлі, транспорту та АПК управління економіки Михайлюк М.М.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.