НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12 лютого 2021 року

№ 14-р

Про призначення координатора та відповідального структурного підрозділу Надвірнянської міської ради з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на території Надвірнянської міської територіальної громади

Відповідно до статті 3 Конституції України, статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» пункту 22, 23 Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 № 658 та з метою ефективного здійснення заходів у сфері домашнього насильства:

  1. Визначити заступника міського голови, Гундяка Ярослава Володимировича, координатором з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на території Надвірнянської міської територіальної громади.
  2. Покласти персональну відповідальність на заступника міського голови, Гундяка Ярослава Володимировича, за забезпечення своєчасного та ефективного вжиття заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.
  3. Визначити Офіс соціальних послуг Надвірнянської міської ради відповідальним структурним підрозділом (начальник Василенко В.В.) за проведення роботи з прийому та реєстрації заяв і повідомлень про вчинення насильства, координацію заходів реагування на факти вчинення насильства, надання допомоги і захисту постраждалим особам, а також роботу з кривдниками згідно чинного законодавства.
  4. Начальнику Офісу соціальних послуг Надвірнянської міської ради Василенку В.В. призначити відповідальну особу яка проводить роботу з прийому та реєстрації заяв і повідомлень про вчинення насильства, координацію заходів реагування на факти вчинення насильства.
  5. Визнати таким що втратило чинність розпорядження міського голови від 18 червня 2019 року “Про призначення координатора та відповідальної особи з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на території м.Надвірна”.
  6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.