НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12 травня 2021 року

№ 83-р

Про виділення коштів з резервного фонду бюджету Надвірнянської міської територіальної громади

Відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в України”, постанови Кабінету Міністрів України від 29 березня 2002 року № 415 “Про затвердження Порядку використання коштів резервного фонду бюджету” (зі змінами і доповненнями), рішення міської ради від 24 грудня 2020 року № 37-3/2020 “Про бюджет Надвірнянської міської територіальної громади на 2021 рік” та з метою оперативного реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані із запобіганням поширенню коронавірусної інфекції COVID-19:

  1. Виділити із резервного фонду міського бюджету кошти в сумі
    6 822,19 грн. (шість тисяч вісімсот двадцять дві гривні 19 копійок) для компенсації витрат комунального підприємства «Надвірнаводоконал», які дане підприємство понесло в зв’язку з залученням асенізаційної машини для відкачування біотуалетів у польовому воєнному шпиталі, розгорнутому для лікування хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19.
  2. Розпорядником коштів визначити Управління житлово-комунального господарства та інфраструктури Надвірнянської міської ради (А.Гуцько).
  3. Управлінню фінансів Надвірнянської міської ради (Л. Русаловська) профінансувати дані видатки за рахунок коштів резервного фонду бюджету Надвірнянської міської територіальної громади.
  4. Управлінню житлово-комунального господарства та інфраструктури (А.Гуцько) забезпечити використання коштів за призначенням.
  5. Дане розпорядження підлягає затвердженню на сесії міської ради.
  6. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – управління фінансів Надвірнянської міської ради (Л. Русаловська).
  7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань фінансово-економічного і соціального розвитку І.Писклинця.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.