НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13 серпня 2021 року

№ 208-р

Про організацію та проведення шахового турніру Надвірнянської міської територіальної громади, присвяченого 30-й річниці Незалежності України

Відповідно до Єдиного календарного плану спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів  Надвірнянської міської територіальної громади на 2021 рік:

  1. Відділу молоді та спорту Надвірнянської міської ради (начальник Завадський В.В.) 23–24 серпня 2021 року організувати та провести шаховий турнір  Надвірнянської міської територіальної громади, присвячений 30-й річниці Незалежності України.
  2. Затвердити кошторис на організацію та проведення шахового турніру Надвірнянської міської територіальної громади, присвяченого 30-й річниці Незалежності України.
  3. Відділу молоді та спорту Надвірнянської міської ради (начальник Завадський В. В.) підготувати документи для:
    • виплати добових суддям за кошти, які передбачені п. 2 «Проведення навчально-тренувальних зборів та змагань» розділу І Заходів Програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжної політики Надвірнянської міської територіальної громади (рішення Надвірнянської міської ради від 11.02.2021 №110-5/2021зі змінами);
    • для придбання нагородної атрибутики (кубки, медалі, грамоти) за кошти, які передбачені п.3 «придбання спортивного інвентарю» розділу І Заходів Програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжної політики Надвірнянської міської територіальної громади (рішення Надвірнянської міської ради від 11.02.2021р. №110-5/2021зі змінами).
  1. Управлінню бухгалтерського обліку та звітності міської ради (начальник Збіглей О. П.) забезпечити перерахування коштів на проведення заходів, вказаних в п. 1 даного розпорядження.
  2. Начальнику відділу молоді та спорту Надвірнянської міської ради Завадському В.В. забезпечити подання звітів про використання коштів до управління бухгалтерського обліку та звітності міської ради.
  3. Контроль за виконанням розпорядження  покласти на заступника міського голови Гундяка Я.В. та начальника відділу молоді та спорту міської ради  Завадського В.В.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.