НАДВІРНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА
ІВАНО – ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 13 серпня 2021 року

№ 209-р

Про створення комісії з оцінки технічного стану осушуваних земель на території Надвірнянської міської ради в урочищі “Чверки” в м.Надвірна Івано-Франківської області

З метою ефективного використання земельних ресурсів Надвірнянської міської територіальної громади, раціонального розпорядження матеріальними цінностями (меліоративна система) відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельного кодексу України, Закону України «Про меліорацію земель»:

 1. Утворити комісію з оцінки технічного стану осушуваних земель на території Надвірнянської міської ради в урочищі “Чверки” в м.Надвірна Івано-Франківської області у складі :
  голова комісії:
  Йосипенко О.В., заступник міського голови;
  члени комісії:
  Хлопан Л.В., начальник управління земельних ресурсів;
  Дем’янчук Я.Б., начальник юридичного відділу;
  Збіглей О.П., начальник управління бухгалтерського обліку і звітності;
  Туєшин О.В., голова постійної комісії міської ради з питань землекористування та земельних відносин;
  Новосельський Т.В., начальник управління економіки, голова постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету, майна і власності;
  Костирко О.Т., начальник управління архітектури та містобудування;
  Зіняк Т.М., депутат Надвірнянської міської ради член постійної комісії міської ради з питань землекористування та земельних відносин.
 2. Комісії:
  2.1. Підготувати акт оцінки технічного стану осушуваних земель на території Надвірнянської міської ради в урочищі “Чверки” в м.Надвірна Івано-Франківської області згідно звіту про моніторинг меліоративного стану осушувальних земель, виконаного Дністровським басейновим управлінням водних ресурсів.
  2.2. Акт оцінки технічного стану осушуваних земель на території Надвірнянської міської ради в урочищі “Чверки” в м.Надвірна Івано-Франківської області подати на затвердження сесії Надвірнянської міської ради.
 3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника міського голови Йосипенка О.В.

Міський голова

Андрійович З. М.

Міський голова
Андрійович З. М.